Partnerzy Koła Naukowego Mikrosystemów ONYKS


Naprawa Laptopw

Firma Altium wraz z polskim dystrybutorem - firmą Computer Controls - wyposażyła laboratorium naszego Koła Naukowego w oprogramowanie Altium Designer 10 oraz płytę uruchomieniową NanoBoard 3000 dzięki czemu Członkowie Koła mają okazję pracować na jednym z najbardziej zaawansowanych systemów EDA, z którym będą mieli okazję zetknąć się w realnym życiu zawodowym.

Firma Kylos s.c. udostępniła dla naszego Koła wirtualny serwer dzięki czemu Członkowie KN ONYKS mogą korzystać podczas tworzenia nowych projektów z narzędzi takich jak SVN, FTP, TRAC, itp.

 

Wspólnie z Kamami.pl organizowany jest aktualnie kurs połączony z warsztatami dotyczącymi programowania mikrokontrolerów Cortex-M3 (ARM) z rodziny STM32.
Firma ta wspiera również aktualnie wykonywane przez Koło projekty.

W marcu 2011 roku nawiązaliśmy współpracę z Sekcją Rakietową Studenckiego Koła Astronautycznego w zakresie realizacji wspólnych projektów. Więcej na ich temat można poczytać zarówno na naszej stronie jak i na stronie Sekcji Rakietowej SKA.


Sklep Robodudes.com współpracował z Kołem Naukowym ONYKS w zakresie dostarczenia części do projektu Uniwersalnej Platformy Lotniczej Quadcopter budowanej w ramach grantu rektorskiego 2010 i dalej rozwijanej.


Koło Naukowe Projektowania i Konstrukcji wspólnie z Kołem Naukowym Mikrosystemów Onyks realizowało projekt robota grającego na gitarze "Jimmy". Naszym zadaniem było dostarczenie układów elektronicznych do sterowania silnikami krokowymi oraz modułów do komunikacji bezprzewodowej.


Koło Naukowe Zarządzania Projektami PMArt współpracuje z nami w zakresie metodyki zarządzania projektami. Ich doświadczenie i wiedza to cenne wartości, którymi chętnie się z nami dzielą.