Po spotkaniu organizacyjnym kursu ARM

Wczoraj odbyło się spotkanie organizacyjne kursu ARM prowadzonego przez Członków Koła Naukowego Mikrosystemów ONYKS. Szczerze powiedziawszy zostaliśmy bardzo zaskoczeni ilością osób, które postanowiły uczestniczyć w naszym kursie. Liczba osób była tak duża, że wszyscy nie zdołali się pomieścić w zarezerwowanej przez nas sali 202. Na szczęście udało się przenieść całe spotkanie do auli 161. Chcielibyśmy przeprosić wszystkich za to całe zamieszanie na początku ale nie spodziewaliśmy się aż tak dużego odzewu, który nas bardzo cieszy.
Na listę wpisało się 239 osób a z tego co się orientujemy były osoby, które nie wpisały się bądź nie mogły być na wczorajszym spotkaniu. Poniżej prezentujemy procentowy udział poszczególnych Wydziałów we wczorajszym spotkaniu (na szczęści EiTI jednym procentem wygrało Wink ).

Wydziały

Prezentację z wczorajszego spotkania można pobrać tutaj.

W najbliższych dniach powinniśmy otrzymać informacje od administracji Wydziału kiedy są wolne duże aule i wówczas zorganizujemy elektroniczne zapisy na poszczególne terminy/sale. Chcielibyśmy też przeanalizować ankiety, które wypełniliście i na ich podstawie być może stworzyć różne grupy.

W najbliższych dniach powinniśmy również otrzymać ostateczne informacje odnośnie ceny płytek ewaluacyjnych, które chcemy wykorzystać podczas prowadzenia kursu.

Do wszystkich, którzy zapisali się na kurs zostanie wysłane zaproszenie na grupę mailingową. Pozostałe osoby, które będą chciały uczestniczyć w kursie również prosimy o samodzielne zarejestrowanie się na stronie http://groups.google.com/group/kurs-arm-onyks.
Dalsza komunikacja z Wami odnośnie pierwszego spotkania, cen płytek, nowych ustaleń, itp. będzie odbywać się poprzez niniejszą stronę i w/w grupę mailingową. Do zobaczenia wkrótce!