Długo oczekiwane certyfikaty

Udało nam się w końcu przygotować dyplomy DLA WSZYSTKICH OSÓB, które napisały test końcowy.
Dyplomy można będzie odbierać w poniedziałek (8.08) w godzinach 19.00-21.00 w pokoju Koła (367-3) oraz w czwartek (18.08) w tych samych godzinach. Jeżeli nie pasują Wam oba terminy dajcie znać na nasz adres mailowy.

Zapraszam też wszystkim zainteresowanych do włączenia się w prace Koła - rozpoczynamy właśnie kilka interesujących, nowych projektów.

Spotkania Koła w wakacje będą odbywać się w czwartki o 18tej.

Materiały do spotkania S09 - Praktyki programowania

Dostępne są już materiały do ostatniej części kursu poświęconej praktykom programowania. Wykład ten poświęcony będzie różnego rodzaju zasadom optymalnego programowania. Przedstawione będą też metody pisania zaawansowanych programów pozwalające na uniknięcie typowych błędów. Wykład ten będzie teoretyczny - nie przewidziane są przykłady na płytki - komputery nie będą w związku z tym potrzebne.

Przypominamy również, że na spotkaniu tym odbędzie się test końcowy (15 pytań ABCD) pozwalający na uzyskanie certyfikatu ukończenia kursu. Będziemy również mieli do Was prośbę o wypełnienie ankiety (elektronicznej) dotyczącej tego kursu.

Do zobaczenia!

Materiały do spotkania S05 - ADC, DMA

Materiały do prowadzonego przez nas Kursu Programowania Mikrokontrolerów ARM dotyczące obsługi przetwornika ADC oraz kontrolera DMA można pobrać tutaj.

Materiały do spotkania S08 - Tryby obniżonego poboru mocy

Materiały do prowadzonego przez Pana Krzysztofa Smołko spotkania kursowego dotyczącego trybów obniżonego poboru mocy można pobrać tutaj.

Materiały do spotkania S06 - SPI

Materiały do prowadzonego przez nas Kursu Programowania Mikrokontrolerów ARM dotyczące obsługi kontrolera SPI można pobrać tutaj.